Uchwyty łazienkowe

Uchwyty łazienkowe które posiadamy w naszej ofercie są przeznaczone dla wszystkich osób, które chcą czuć się komfortowo podczas siadania, wstawania lub przemieszczania się.

Wyroby zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można było je łatwo zamontować.

Do uchwytów wykonanych ze stalowej, lakierowanej na biały kolor rury o średnicy 2,5cm dodane są zaślepki, kołki rozporowe oraz wkręty. 

Produkty z powodzeniem można zamontować w łazience i toalecie. Estetyczne wykonanie oraz funkcjonalność uchwytów sprawiają, że są one bardzo chętnie wybierane przez osoby starsze, niepełnosprawne, mające problemy z poruszaniem się. Wszystkie uchwyty posiadają certyfikaty spełniające wymogi Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz pozwalające na ubieganie się o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

 • Zobacz wszystkie | Strony: Uchwyty łazienkowe
 • Osłona syfonu.

  Uchwyty łazienkowe

  Osłona syfonu wykonana jest z stalowej, polakierowanej na biało stalowej rury o średnicy 2,5cm. Zwiększa bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania łazienki oraz toalety.

 • Uchwyt poziomy

  Uchwyty łazienkowe


  Uchwyt poziomy jest szczególnie polecany do montowania nad wanną i pod prysznicem. Ułatwia poruszanie się i zwiększa bezpieczeństwo podczas kąpieli.
  Uchwyt poziomy wykonany jest z stalowej rury o średnicy 2,5cm lakierowanej na kolor biały. Do uchwytu dołączone są zaślepki, wkręty oraz kołki rozporowe.

 • Uchwyt prosty

  Uchwyty łazienkowe

  Uchwyt prosty jest to jeden z najchętniej wybieranych przez klientów uchwytów łazienkowych. Duża różnorodność pod względem długości oraz estetyczne wykonanie sprawiają, że jest bardzo popularny na rynku medycznym. Do uchwytu dołączone są zaślepki, wkręty oraz kołki rozporowe.

 • Uchwyt uchylny

  Uchwyty łazienkowe

  Uchwyt uchylny jest idealnym rozwiązaniem dla osób mających problemy z poruszaniem się. Zwiększa poczucie bezpieczeństwa i pomaga w utrzymaniu stabilizacji. Funkcjonalny i estetycznie wykonany z lakierowanej na kolor biały rury o średnicy 2.5cm. Do uchwytu dołączone są wkręty, zaślepki oraz kołki rozporowe.

 • Uchwyt uchylny wolnostojący

  Uchwyty łazienkowe

  Uchwyt uchylny wolnostojący jest wykorzystywany wszędzie tam gdzie nie można zamontować uchwytu na ścianie ze względu na materiał z którego jest wykonana np. z płyty kartonowo-gipsowej.
  Uchwyt skonstruowany jest ze stalowej, polakierowanej na kolor biały  rury o średnicy 2,5cm oraz profilu 4x4cm.
  Do uchwytu dołączone są zaślepki, kołki rozporowe i wkręty.

  Cena:250.00
 • Uchwyt umywalkowy

  Uchwyty łazienkowe


  Uchwyt umywalkowy to produkt szczególnie polecany do montażu obok umywalek.
  Każdy uchy umywalkowy wykonany jest z polakierowanej na biało stalowej rury o średnicy 2,5cm.
  Do uchwytu dołączone są zaślepki, wkręty oraz kołki rozporowe.

 • Zobacz wszystkie | Strony: Uchwyty łazienkowe