Stoły rehabilitacyjne, Leżanki

 • Zobacz wszystkie | Strony: Stoły rehabilitacyjne, Leżanki » Stoły rehabilitacyjne
 • Leżanka Primo

  Stoły rehabilitacyjne, Leżanki » Leżanki

  Zapomnij o twardym Madejowym łożu i szarej szpitalnej kozetce! Ten element wyposażenia gabinetu może od teraz mieć nowoczesną formę. Uzyskaliśmy ją dzięki zaokrąglonym rogom wygodnej tapicerki i eleganckiej drewnianej konstrukcji. Nasza leżanka Primo zachwyci Cię prostotą i niespotykaną estetyką wykonania. Jej prostą formę urozmaica regulowany zagłówek w zakresie od 0-30 stopni. W tej samej stylistyce proponujemy Ci drewniany schodek i uchwyt na ręcznik, które ułatwią zabiegi z klientem.

  Cena:797.00
 • Leżanka Primo BB

  Stoły rehabilitacyjne, Leżanki » Leżanki

  Zapomnij o twardym Madejowym łożu i szarej szpitalnej kozetce! Ten element wyposażenia gabinetu może od teraz mieć nowoczesną formę. Uzyskaliśmy ją dzięki zaokrąglonym rogom wygodnej tapicerki i eleganckiej drewnianej konstrukcji. Nasza leżanka Primo zachwyci Cię prostotą i niespotykaną estetyką wykonania. Jej prostą formę urozmaica regulowany zagłówek w zakresie od 0-30 stopni. W tej samej stylistyce proponujemy Ci drewniany schodek i uchwyt na ręcznik, które ułatwią zabiegi z klientem. Teraz oprócz koloru tapicerki możesz także wybrać kolor stelaża. Ciemny jak ten na zdjęciu kolor buka barwionego lub klasyczny buka naturalnego - wybór należy do Ciebie.

  Cena:987.00
 • Medmal

  Stoły rehabilitacyjne, Leżanki

  Medmal
  Nowoczesny, funkcjonalny i niezwykle wytrzymały stół do masażu.
   
  To właśnie on cieszy się największą popularnością i  uznaniem rehabilitantów naszych narodowych kadrowiczów z wielu dyscyplin sportu: skoków narciarskich, wioślarstwa, siatkówki, pływania…
  Konstrukcja nóg wykonana została z najwyższej jakości aluminium o dużym przekroju ścianki,  jest odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i może znieść największe obciążenia nawet ponad 300 kg.
  Cena:1170.00
 • Medmal Pro

  Stoły rehabilitacyjne, Leżanki

  Medmal Pro

  Stół Medmal Pro jest naprawdę wielki!
  Nowoczesny, funkcjonalny i niezwykle wytrzymały stół do masażu. To właśnie on cieszy się największą popularnością i  uznaniem rehabilitantów naszych narodowych kadrowiczów z wielu dyscyplin sportu: skoków narciarskich, wioślarstwa, siatkówki, pływania… Konstrukcja nóg wykonana została z najwyższej jakości aluminium o dużym przekroju ścianki,  jest odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i może znieść największe obciążenia nawet ponad 300 kg.
  Cena:1487.00
 • Panda

  Stoły rehabilitacyjne, Leżanki

  Panda Classic to podstawowa oferta stołów do masażu, którą cechuje wysoka jakość przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

  Wystarczy spojrzeć na nasz drewniany stół do masażu Panda, tutaj piękno przybiera oszczędne formy, a estetyka łączy się z funkcjonalnością. Każdy detal jest dobrany perfekcyjnie. Wygodny i wytrzymały blat, wykonany z mocnej sklejki, pokryty komfortową tapicerką, której kolor sam wybierasz.

  Cena:990.00
 • Stół rehabilitacyjny SRE-01/1 z uchylnym zagłówkiem

  Stoły rehabilitacyjne, Leżanki » Stoły rehabilitacyjne

  Stół rehabilitacyjny SRE-01/1 z uchylnym zagłówkiem
   
  Ta wersja stołu SRE-01/1 wyróżnia się możliwością obniżania zagłówka poniżej poziomu leżyska w zakresie – 30°do + 30° za pośrednictwem sprężyny gazowej. Istnieje możliwość zamówienia tego egzemplarza z dzielonym zagłówkiem wraz z regulowanymi podłokietnikami.
  Stół ten dostępny jest również w wersji z ręczną zmianą wysokości - model SRR-01/1, oraz stół z hydrauliczną zmianą wysokości pedałem nożnym - o symbolu SRH-01/1.
  Cena:3200.00
 • Stół rehabilitacyjny prosty SRP-01/1

  Stoły rehabilitacyjne, Leżanki » Stoły rehabilitacyjne

  Stół rehabilitacyjny prosty SRP-01/1
   
  Stół rehabilitacyjny prosty typu SRP-01/1 o jednoczęściowej tapicerce jest przeznaczony głównie dla gabinetów lekarskich oraz zabiegowych. Duża stabilność pozwala prowadzić na tym stole również masaż oraz inne zabiegi. Tapicerka składa się ze stałego leżyska nie posiadającego otworów. Stół nie posiada regulacji wysokości, ale dostępny jest w trzech proponowanych wysokościach.
  Cena:597.00
 • Stół rehabilitacyjny prosty SRP-02/1

  Stoły rehabilitacyjne, Leżanki » Stoły rehabilitacyjne

  Stół rehabilitacyjny prosty SRP-02/1
   
  Stół rehabilitacyjny typu SRP-02/1 jest przeznaczony głównie dla gabinetów lekarskich oraz zabiegowych. Duża stabilność  pozwala prowadzić na tym stole również masaż oraz inne zabiegi. Tapicerka składa się z regulowanego zagłówka oraz stałego leżyska nie posiadającego otworów. Stół nie posiada regulacji wysokości, ale dostępny jest w trzech proponowanych wysokościach.
  Cena:720.00
 • Stół rehabilitacyjny prosty SRP-02/2

  Stoły rehabilitacyjne, Leżanki » Stoły rehabilitacyjne

  Stół rehabilitacyjny prosty SRP-02/2
   
  Stół rehabilitacyjny prosty typ SRP-02/02 jest stołem dwu segmentowym, składającym się z ruchomego zagłówka i stałego leżyska. Wyposażony jest w uchwyty na pasy stabilizacyjne znajdujące się wzdłuż całej długości stołu oraz otwory w tapicerce ułatwiające stabilizację pacjenta. Może wchodzić w skład Uniwersalnego Gabinetu Usprawniania Leczniczego UGUL lub stanowić samodzielne stanowisko do rehabilitacji pacjentów. Stół nie posiada regulacji wysokości, ale dostępny jest w trzech proponowanych wysokościach.
  Cena:1257.00
 • Stół rehabilitacyjny z elektryczną zmianą wysokości SRE-00

  Stoły rehabilitacyjne, Leżanki » Stoły rehabilitacyjne

  Stół rehabilitacyjny z elektryczną zmianą wysokości SRE-00

   
  Stół typu SRE-00 przeznaczony jest do ćwiczeń z dziećmi po uszkodzeniu centralnego układu nerwowego (MPD, przepuklina oponowo - rdzeniowa itp.). Jednoczęściowe leżysko umożliwia prowadzenie programów terapeutycznych według metody Domanna, Bobath, Vojty, itp. Stół posiada elektryczną regulację wysokości.
  Cena:3700.00
 • Stół rehabilitacyjny z elektryczną zmianą wysokości SRE-01/1

  Stoły rehabilitacyjne, Leżanki » Stoły rehabilitacyjne

  Stół rehabilitacyjny z elektryczną zmianą wysokości SRE-01/1
   
  Dwusegmentowy stół SRE-01/1 z elektryczną regulacją wysokości. Zdalne sterowanie pilotem w wydatny sposób poprawia komfort pracy terapeuty. Stół doskonale sprawdza się zarówno w UGUL-u jak i innych gabinetach rehabilitacyjnych. Wyposażony jest standardowo w uchwyty na pasy stabilizacyjne oraz wycięcia w tapicerce. Istnieje możliwość dołączenia kółek ułatwiających przemieszczanie stołu, wieszaka na ręczniki jednorazowe, oraz centralnego nożnego sterownika wysokości umożliwiającego regulację wysokości pedałem nożnym.
  Cena:3400.00
 • Stół rehabilitacyjny z ręczną regulacją wysokości SRR-01/1

  Stoły rehabilitacyjne, Leżanki » Stoły rehabilitacyjne

  Stół rehabilitacyjny z ręczną regulacją wysokości SRR-01/1
   
  Stół SRR-01/1 przeznaczony głównie jako wyposażenie Uniwersalnego Gabinetu Usprawniania Leczniczego UGUL. Posiada ręczną przekładnię korbową, która pozwala na łatwą, lekką i płynną regulację wysokości nawet w czasie rehabilitacji z pacjentem znajdującym się na stole. Stabilizację pacjenta ułatwiają otwory w leżysku i zagłówku oraz pręty służące do mocowania pasów wzdłuż całej długości stołu.
  Cena:2400.00
 • Stół rehabilitacyjny z ręczną zmianą wysokości SRR-00

  Stoły rehabilitacyjne, Leżanki » Stoły rehabilitacyjne

  Stół rehabilitacyjny z ręczną zmianą wysokości SRR-00
   
  Stół rehabilitacyjny do ćwiczeń z dziećmi (wg Doumana i Bobatha), z ergonomiczną ręczną zmianą wysokości leżyska. Stół przeznaczony jest do ćwiczeń z dziećmi po uszkodzeniu centralnego układu nerwowego ( MPD, przepuklina oponowo-rdzeniowa itp.) Jednoczęściowe leżysko umożliwia prowadzenie programów terapeutycznych według metody Domana, Bobath'a, Vojty itp.
  Cena:3000.00
 • Zobacz wszystkie | Strony: Stoły rehabilitacyjne, Leżanki » Stoły rehabilitacyjne