Likwidacja barier

 • Zobacz wszystkie | Strony: Likwidacja barier
 • Podnośnik

  Likwidacja barier

  Podnośnik transportowy

  Zapewnia największą mobilność osoby niepełnosprawnej, dzięki układowi jezdnemu zapewniającemu łatwe jego przesuwanie

  Cena:4500.00
 • Podnośnik wannowy

  Likwidacja barier

  Podnośnik wannowy "Bathlift" to lekkie urządzenie nadające się do każdej wanny. W każdej chwili można go wyjąć z wanny, złożyć i schować. Wyposażony jest w wodoszczelnego pilota. Możliwe jest uzyskanie pozycji odchylenia oparcia o 40 stopni. Pokrycie jest estetyczne i łatwe w utrzymaniu czystości.

  zadzwoń
 • Podnośnik wannowy ręczny

  Likwidacja barier

  Podnośnik wannowy ręczny "Peter Pan" to lekkie urządzenie nadające się do każdej wanny. W każdej chwili można go wyjąć z wanny, złożyć i schować. Napędzany siłą mięśni (brak potrzeby doładowywania akumulatorów).

  Cena:1999.00
 • Schodołaz C-max

  Likwidacja barier

  Najlżejsze, najmniejsze i najbardziej poręczne schodołazy świata.

  C-Max to wersja schodołazu wyposażona w specjalne krzesełko. Ten typ jest idealny dla miejsc użyteczności publicznej, środków transportu osób niepełnosprawnych, a także osób, które nie korzystają z pomocy wózka inwalidzkiego, ale nie są w stanie samodzielnie pokonywać schodów (na przykład osoby starsze). Dzięki bardzo zwartym rozmiarom C-Max bez problemu pokonuje nawet najciaśniejsze i kręte klatki schodowe.

   C-Max wyposażony jest w duże pneumatyczne koła i umożliwia bezproblemowy transport również na płaskim terenie (np. do samochodu).

  DOFINANSOWANIE:
  PCPR (80%)/Udział własny (20%)
  "Likwidacja barier architektonicznych"
   
  zadzwoń
 • Schodołaż S-Max

  Likwidacja barier

  S-Max pozwala pokonywać schody nie schodząc z wózka inwalidzkiego. Dla klientów indywidualnych najbardziej zalecana jest wersja, gdzie przyrząd jest dostosowany do konkretnego modelu wózka, na jakim porusza się osoba zainteresowana.
  Wersja ta wymaga jednak posiadania nowoczesnego wózka wyposażonego w szybkozłącza tylnych kół. Jest za to najlżejsza i najbardziej zwrotna ze wszystkich typów. Jeśli jednak ktoś nie posiada takiego wózka - poradzimy z tym sobie dzięki wersji z płozą umożliwiającą bezproblemowe zamontowanie niemal każdego typu wózka.
  Wersja ta jest również idealna dla miejsc użyteczności publicznej często odwiedzanych przez osoby na różnych wózkach inwalidzkich.
  DOFINANSOWANIE:
  PCPR (80%)/Udział własny (20%)
  "Likwidacja barier architektonicznych"
   
  zadzwoń
 • Zobacz wszystkie | Strony: Likwidacja barier