Urządzenie do detoksykacji

Sprzęt medyczny

Cena:1399.00
Powszechnie wiadomo, iż ciało ludzkie wytwarza impulsy elektryczne. Użycie kontrolowanych prądów elektrycznych w  leczeniu różnorodnych schorzeń ma szerokie zastosowanie i jest powszechnie rozumiane i akceptowane. Działanie urządzenia CLEANSE ION DETOX FOOT SPA wykorzystuje tę zasadę.
 
 
 
Czujesz się zmęczony mimo weekendowego odpoczynku?
Źle sypiasz, masz kłopoty z koncentracją? Chcesz schudnąć?
 
Powodem mogą być szkodliwe substancje, które obciążają twój organizm!
 

Jak się ich pozbyć?
 

Wystarczy zaaplikować sobie prosty zabieg. Wygląda on pozornie jak moczenie nóg, a usuwa toksyny z organizmu, oczyszcza krew, działa bakteriobójczo, uzupełnia pierwiastki śladowe i przywraca równowagę energetyczną.
 

Urządzenie zostało zaprojektowany dla wzmocnienia organizmu i redukcji toksyn, a to może pomóc w:
 
    * utracie wagi,  zredukowaniu cellulitis
    * problemach z krążeniem
    * zmęczeniu, poirytowaniu, stanach depresyjnych
    * alergiach pokarmowych
    * bólach menstruacyjnych
    * bólach stawów i artretyzmie
    * funkcjonowaniu nerek i wątroby
    * słabej przemianie materii
    * schorzeniach skórnych: łuszczyca, trądzik
    * zaburzeniach ukrwienia kończyn, żylakach
    * oczyszczaniu po przebytych infekcjach, leczeniu antybiotykami
    * oczyszczeniu organizmu z pierwiastków ciężkich między innymi takich jak kadm, ołów, rtęć
    * wspomaganie likwidacji obrzęków, nadmiernego pocenia się, przykrego zapachu nóg, grzybicy

  
 
W 2003 roku dwóch amerykańskich naukowców Peter Agre i Roderick Mackinnon dostali nagrodę Nobla w dziedzinie chemii za odkrycie kanałów wodnych w błonach komórkowych.Odkrycia te wyjaśniły w jaki sposób sole mineralne w postaci jonów i woda  transportowane są na zewnątrz i do wewnątrz komórek organizmu.
Odkrycia te pozwoliły również zrozumieć jak powstają i są przekazywane sygnały elektryczne w komórkach nerwowych.
 
Dzięki temu jest możliwe wyjaśnienie mechanizmów oczyszczania komórek ze szkodliwych dla organizmu substancji jak też przyczyn powstawania wielu chorób nerek serca, mięśni czy układu nerwowego.Odkrycia te zainspirowały naukowców i inżynierów do zbudowania urządzenia oczyszczającego organizm,  które znamy obecnie pod nazwą Ion  Detox Foot Spa.
 
Urządzenie Ion  Detox Foot Spa. pozwala na pozbycie się toksyn poprzez stopy. Stopy zanurza się w wodzie i przez pory - ok. 2000 na każdej stopie - następuje szybki i skuteczny proces enrgetyzacji organizmu.
Pobudzone w ten sposób komórki zaczynają prawidłowo "pracować" co przekłada się na natychmiastowe intensywne wydzielanie toksyn i innych szkodliwych substancji do krwi. Substancje te są następnie przenoszone i wydalane poprzez pory stóp do wody.
 
Intensywne wydalanie toksyn i metali ciężkich następuje głównie poprzez płyny fizjologiczne co trwa jeszcze jakiś czas po ukończeniu serii zabiegów. Prawidłowo pracujący organizm pobiera równocześnie z wody zdecydowanie lepiej niezbędne substancje i mikroelementy.
Jest to bardzo efektywny sposób na pozbycie się toksyn z organizmu, bez względu na to w którym miejscu w naszym ciele takie toksyny nagromadziły się.
 
W procesie oczyszczania jonowego wytwarzane są dodatnie i ujemne jony (naładowane atomy), które przyciągają i przyczepiają się do przeciwnie naładowanych cząsteczek toksyn i „wyciągają” te cząsteczki poprzez naszą skórę. Każda sesja trwa około 30 minut.  Obwód jest „zamykany” poprzez zanurzone w wodzie stopy,  poprze źródło zasilania dostarczany jest do obiegu prąd stały o niskim natężeniu, co powoduje, iż metale zawarte wewnątrz w połączeniu z wodą i solą wytwarzają dodatnie i ujemne jony.
 
Badania naukowe potwierdziły, iż komórki zdrowego człowieka powinny mieć ujemny potencjał od 70 do 90 miliwoltów. Na tym poziomie przyswajanie składników pokarmowych oraz wydalanie toksyn jest najlepsze. Ujemny potencjał obciążonej lub uszkodzonej komórki może odbiegać znacznie od normy i wówczas zarówno przyswajanie składników pokarmowych jak i wydzielanie toksyn jest zaburzone. W trakcie wielu badań stwierdzono, że organizmy pobierały z wody między innymi żelazo a wydzielały głównie amoniak, azotany, oraz fosforany. Badania przeprowadzone metodą HMTS - ( heavy metal test system ) wykazały zmniejszenie ilości pierwiastków ciężkich ( ołów, rtęć i inne ) po serii zabiegów. Badania mikrobiologiczne wykazały, że urządzenia  Ion Detox wykazują właściwości bakteriobójcze.
 
Zdrowie i życie ludzkie w dużej  mierze zależy od ilości energii w ciele. Nasze ciało powinno posiadać 80% jonów ujemnych i 20% jonów dodatnich.
Niestety, organizm ludzki tak jak ogromny magnes, przyciąga i zatrzymuje różnorodne toksyny. Metale ciężkie, częściowo utlenione tłuszcze, nierozłożone białka, pokłady cholesterolu, kwas moczowy, osad bakteryjny, kwas mlekowy i długi szereg różnych chemikaliów przenikających wodę, powietrze i pożywienie dostają się w formie zjonizowanej do naszych stawów, arterii, nerwów i tkanek.
 
Toksyny te zakłócają prawidłowe funkcjonowanie organizmu, co tym samym wpływa na zwiększenie naszej podatności na różne choroby i alergie. Znacznie osłabiony zostaje nasz system odpornościowy. Technologia generująca jony jest już znana od kilku dekad.
 
To właśnie ta technologia jest kluczem do sukcesu jonizującego urządzenia detoksykacyjnego (Ion-cleanse), które wykorzystuje naprzemienny pozytywny i negatywny ładunek jonowy w trakcie kuracji. To ważne odkrycie umożliwia obecnie usuwanie toksycznego materiału z organizmu człowieka bez względu na ładunek elektryczny jaki poszczególne toksyny mogą posiadać.
Jony są to naładowane atomy, które uzyskały lub straciły elektron, co w konsekwencji powoduje, iż muszą one wytworzyć pole magnetyczne zdolne do wychwytywania i neutralizowania przeciwnie naładowanych cząsteczek i usuwania takich cząstek z organizmu poprzez proces zwany osmozą.
Osmoza to termin naukowy używany do opisania przemieszczania się cząsteczek przez błonę komórkową z wyższego do niższego stężenia.
Niższe stężenie odnosi się w tym przypadku do pola jonowego wytworzonego prze urządzenie detoksykacyjne w wodzie. Często możliwe jest zredukowanie bólu, opuchlizny, obrzęku i innych symptomów spowodowanych przez niewłaściwy tryb życia, jak również pozbycie się toksyn nagromadzonych w ciele. Długoterminowy efekt działania procesu detoksykacyjnego zależy w dużej mierze od pozytywnych zmian stylu życia, które pacjent zamierza podjąć.
 
Bardzo ciekawym zjawiskiem powstającym podczas zabiegu Ion Detox  jest zmiana koloru wody, które może być dla nas cennym źródłem informacji na temat kondycji naszego organizmu. Skład wody przed i po zabiegu wskazuje na wytrącanie się toksycznych substancji z organizmu.