But elektryczny z masażerem Beurer

Sprzęt dla niepełnosprawnych

Cena:237.00
Dostępne

But Beurer FWM 40 to idealne rozwiązanie dla tych wszystkich osób, które borykają się z problemem "wiecznie zimnych stóp". But elektryczny to absolutnie rewelacyjny wynalazek, który w prosty, szybki i niezwykle przyjemny sposób ogrzeje nasze stopy. Wytwarzane przez but ciepło rozluźnia mięśnie i wpływa pozytywnie na samopoczucie, a delikatny masaż pobudza przepływ krwi.
But Beurer FWM 40 to wersja luksusowa - but oprócz przyjemnego ciepła zafunduje nam także odprężający, relaksujący masaż.
But elektryczny składa sie z pokrowca z umieszczonym w nim wkładem grzejnym. Regulację siły masażu umożliwia nam elegancki i czytelny przełącznik. Wewnętrzny element buta to futerkowa wkładka, którą można w łatwy sposób wyjąć i wyprać.
Beurer FWM 40 jest bardzo wygodny i prosty w zastosowaniu. Urządzenie pozwoli nam nie tylko w szybki i niezwykle przyjemny sposób ogrzać zmarznięte stopy, ale także odprężyć się, zrelaksować, poprawić samopoczucie.
Dzięki zastosowaniu systemu bezpieczeństwa BEURER SICHERHEITS–SYSTEM (BSS) nie musimy obawiać się przegrzania urządzenia, ponieważ w razie usterki zostanie wyłączone zasilanie.
Rozmiar: 32x26x26 cm.
Szczegóły techniczne:
- 2 zakresy temperatury
 
- 2 rodzje masażu : wibrujący i relaksujący
 
- termostat
 
- 16 wat
 
- gwarancja 3 lata