Sandały które leczą

Sprzęt medyczny

Cena:135.00
Dostępne

Ich wspaniałe potrójnie wyprofilowanie kształtu, z idealnie naniesionymi receptorami różnej wielkości sprawiają, że sandały są niepowtarzalne. Skuteczne dla dorosłych i dla dzieci. Pomocne przy odchudzaniu i żylakach, dolegliwościach wątroby, żołądka, przemęczeniach, nie utrzymywaniu moczu.

Najskuteczniejsze sandały zdrowotne na świecie!

Odprężenie krok po kroku. Chodzenie w nich usuwa zmęczenie, likwiduje bóle, poprawia kondycję psychofizyczną. Wykonanie solidne estetyczne, ze skóry obszytej specjalnym filcem, a spód z nietopliwego tworzywa kauczukowego.
Pomocne w leczeniu miażdżycy, otyłości, cukrzycy
 
Leczą i zapobiegają m.in.

Nadnercza, nerki, wątrobę, tarczycę, wzrok, płuca, płaskostopie i opadanie stopy, ostrogi piętowe, prostują halluxy.
 
Zalecane przy odchudzaniu i żylakach!
 
Stopy stają się lżejsze i ciepłe,
Poprawiają krążenie- metabolizm- precyzyjnie uciskając receptory, swoim trójwymiarowym wyprofilowaniem, powodują odtruwanie organizmu
Uwaga! Na podróbki!!!


Przestrzegamy przed kupnem, w trosce o państwa zdrowie.

Przestrzegamy przed ich kupnem. Sprowadzane z Chin lub robione tańszym kosztem z potliwych, odparzających stopy, podgumowanych materiałów. Podrabiacze chcąc być „inni i bezkarni” wobec naszego światowego patentu, zmieniają receptory (całość jest łudząco podobna). A przecież anatomii i ortopedii zmienić się nie da. Nie gwarantują więc efektu leczniczego. Nie daj się nabrać o 3 zł. Taniej.
Podszywając się pod nasze w 90% ściągnięte teksty, próbują je nieco zmienić-piszą "od rzeczy" zmieniając przez niewiedzę zasady refleksoterapii.
"STOPKI 2012" od 2002 roku wyróżniane były na wielu sympozjach, targach, konkursach (dyplomy do wglądu w archiwum I Polskiego / Europejskiego Stowarzyszenia Zdrowych Stóp. Zdobywały „Złotego Żubra” w Białymstoku, uznane na każdych targach medycznych.
W 2005 roku uznane zostały jako produkt ortopedyczny nr 1 na sympozjum naukowym na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, dla diabetyków i w walce z otyłością, pod czym podpisali się m.in. Prof. Dr hab. Judma Wawer, Prof. Dr hab. Stanisław Gogolewski, dr Jerzy Jambor, lek. Med. Janusz Andrykiewicz, inż. Romuald Stanisławski.
O wiele lat wcześniej dr Jadwiga Górnicka-największa propagatorka medycyny naturalnej i dziesiątki trenerów sportowych, uznanych terapeutów i ortopedów osobiście je noszących, stwierdzili, że poprawiając krążenie- podnoszą wydolność organizmu.
85% chorób / schorzeń zaczyna się od stóp, albo na nich kończy
"Stopki 2012" ważne są dla zachowania zdrowia, profilaktyki oraz w procesie leczenia u dzieci i dorosłych. To idealne połączenie akupresury z ortopedią. Potrójnie profilowane, każdy centymetr ma w nich swoje znaczenie (receptory są różnej wielkości i wysokości), a stabilna, nieco podwyższona misa pięty zapobiega bólom przy ostrogach piętowych.

Takie potrójnie profilowane spody mają jedyne w swoim rodzaju

SANDAŁY, KTÓRE LECZĄ

Całoroczne "Stopki 2012" przeznaczone dla każdego w każdym wieku. Chodzi / stąpa się w nich tylko tyle, na ile „pozwolą stopy”. Od kilku minut do kilku godzin. To idealne połączenie ortopedii z akupresurą. Zmęczony/a wracam do domu i zamiast kapci wkładam "Stopki 2012". Po kilku/kilkunastu minutach organizm jest witalizowany, odzyskuje siły, właściwą energię i wtedy zakładam domowe kapcie. Po przebudzeniu wkładam "Stopki 2012" i noszę je podczas porannej toalety, golenia się, nakładania kremu czy maseczki. Wychodzę z domu mocniejszy, gotowy do nowych zadań. Co dalej? – Podnoszą wydolność organizmu poprzez lepsze krążenie, a właściwe krążenie to klucz do zdrowia.
 
POMOCNE W LECZENIU: MIAŻDŻYCY CUKRZYCY I OTYŁOŚCI
 
SPODY: w kolorze czarnym, brązowym, miodowym.
Szerokość regulowana solidnymi, podwójnymi rzepami.
 
GÓRA: z najlepszych odmian skóry licowej i zamszowej w kolorystyce m.in.: brązu, beżu, czerni, popielu, błękitu, czerwieni etc.
 
 PRZY ZAMÓWIENIU PODAJ DŁUGOŚĆ STOPY W CENTYMETRACH