Wózek inwalidzki Start M 5 Comfort

Wózki inwalidzkie » Wózki aluminiowe

cena ustalana indywidualnie
Adaptacyjny, lekki wózek Start M5 Comfort
W przypadku wózka Start M5 Comfort nazwa mówi sama za siebie: jesteś w trasie zawsze w pełnym komforcie i bezpieczny. Ten charakteryzujący się piękną formą wózek oferuje wiele opcji indywidualnej regulacji.
W skrócie (podstawowe cechy)
Nowoczesny design
Adaptacja do indywidualnych wymagań użytkownika
Szeroki zakres opcji
Odpowiedni dla użytkowników aktywnych i ceniących wygodę
Funkcja składania wózka do niewielkich rozmiarów

Z tym lekkim wózkiem, gdy jesteś w trasie, to zawsze w pełnym komforcie i bezpiecznie. Oferuje on liczne opcje dostosowania go do życzeń i wymagań użytkownika. Jego pociągający i atrakcyjny design w dwóch kolorach ramy gwarantuje świetny efekt wizualny.
Indywidualny styl jazdy
Z wózkiem Start M5 Comfort zawsze jesteś elastyczny: wózek ten daje się złożyć do poręcznych rozmiarów w kilku prostych krokach i wygodnie schować w samochodzie. Dlatego Ty jesteś zawsze mobilny, nawet na wycieczkach. Zależnie od Twojego głównego celu – bezpieczeństwa czy bardziej sportowych wrażeń – wózek M5 Comfort można adaptować do tego, by był bezpieczny i wygodny lub też zwrotny i poręczny, ustawiając takie opcje jak przesunięcie środka ciężkości, zmiana pozycji jazdy lub pochylenia kół.  Oczywiście cały asortyment opcji związanych z cieszącą się uznaniem serią Start jest także dostępny z wózkiem M5 Comfort. Jeśli zajdzie taka potrzeba, istnieje także możliwość zamontowania pomocniczego napędu elektrycznego. Aby zatrzymać i zablokować wózek, wystarczy zaciągnąć hamulec kolanowy.
Zalecenia
 
Podstawowe: amputacja kończyn dolnych, choroby reumatycznie, paraliż dziecięcy, deficyty neurologiczne
Uzupełniające: geriatria, porażenie kończyn dolnych (paraplegia), porażenie czterokończynowe (tetraplegia), porażenie mózgowe
Dane techniczne
Szerokość siedziska 38 - 48 cm
Głębokość siedziska 40 - 46 cm
Wysokość oparcia 40 - 47,5 cm
Długość podudzia 30 - 47 cm
Waga od ok. 15 kg
Maksymalne obciążenie 125 kg
Możliwość zmiany ustawienia środka ciężkości oraz wysokości przodu i tyłu siedziska