Wózek inwalidzki Start M 3 Hemi

Wózki inwalidzkie » Wózki aluminiowe

cena ustalana indywidualnie
Lekki wózek Start M3 Hemi
Wózek Start M3 Hemi opracowaliśmy specjalnie dla pacjentów, którzy przeszli udar z hemiplegią. Szersze rozstawienie kół przednich i nisko położona krawędź siedziska ułatwiają wstanie i robienie małych kroków.

Start M3 Hemi w skrócie (podstawowe cechy)
Zalecany po udarze z hemiplegią
Ułatwia stawianie kroków
Możliwe prowadzenie jedną ręką
Funkcja składania wózka do niewielkich rozmiarów
Dwa kolory ramy
Ten lekki wózek szczególnie wyróżnia się swoim szerszym odstępem między kółkami przednimi. W połączeniu z nisko położoną przednią krawędzią siedziska zdecydowanie ułatwia stawianie małych kroczków. Dzięki Startowi M3 Hemi Twoja siła jest wykorzystywana w optymalny sposób i dalej wzmacniana przez ruch. Stajesz się bardziej mobilny i jesteś w stanie zorganizować swoje codzienne obowiązki i przyjemności w bardziej niezależny i autonomiczny sposób. Wózek M3 Hemi daje się złożyć do poręcznych rozmiarów w kilku prostych ruchach i łatwo transportować. W ten sposób nie tracisz swojej mobilności - nawet gdy jesteś w trasie.
Liczne opcje łączenia sprzętów
 
Nasza firma oferuje szeroki asortyment opcji, które mają za zadanie sprostać indywidualnym wymogom użytkowników. Ułatwiają one codzienne życie i pomagają podnieść jego komfort. Boczki o regulowanej wysokości mogą być wyposażone w obrotowe poduszki podłokietników, dzięki którym nieaktywna ręka znajduje się zawsze w idealnym położeniu. Model M3 Hemi może być również wyposażony w jednoręczny system napędzania, pozwalający na bezpieczne i wygodne manewrowanie za pomocą tylko jednej ręki. Dostępny jest również hamulec na wysokości kolan, który można zaciągać i zwalniać ręką prawą lub lewą, aby blokować wózek w miejscu.  Udostępniamy również dodatkowe opcje z serii Start – niemal bez ograniczeń – abyś mógł zaprojektować swój własny wózek M3 Hemi zgodnie z własnymi życzeniami.
Zalecenia
 
Podstawowe: hemiplegia
Uzupełniające: geriatria, amputacja kończyn dolnych, choroby reumatyczne, deficyty neurologiczne (SM, choroba Parkinsona)