Wózek inwalidzki Start M 2 Effect

Wózki inwalidzkie » Wózki aluminiowe

cena ustalana indywidualnie
Kompletny, lekki wózek Start M2 Effect
Wózek z modelu Start M2 Effect możesz złożyć całkowicie według własnych życzeń i wymagań. Stanie się on modelem pasującym do Ciebie i Twojego stylu życia.
Start M2 Effect w skrócie (podstawowe cechy)
Adaptacja do indywidualnych wymagań użytkownika
Szeroki zakres opcji i wyboru
Nowoczesny design
Dwa kolory ramy
Łatwa obsługa
Funkcja składania wózka do niewielkich rozmiarów
Wózek Start M2 Effect został w całości zaprojektowany tak, by poddać go indywidualnej adaptacji. Jedynie wózek, który jest perfekcyjnie dostosowany i odpowiada Twoim wymaganiom oraz proporcjom ciała, może zapewnić najlepsze wsparcie i mobilność. Oferujemy liczne opcje do wyboru, żebyś mógł wyposażyć swój wózek Start M2 Effect całkowicie w zgodzie z własnymi życzeniami.
Akcesoria na każdą sytuację
 
 Nawet w przypadku podstawowego modelu, Start M2 Effect został wyposażony w odchylane podnóżki z regulacją kąta nachylenia. Dzięki nim możesz położyć stopy w najwygodniejszej dla siebie pozycji. Dodatkowo wchodzenie i wychodzenie z wózka przebiega łatwiej, ponieważ podnóżki można po prostu odchylić. Bezpieczeństwo użytkowania jest wzmocnione dzięki hamulcowi na wysokości kolan. Bezpieczne zatrzymanie wózka w miejscu zajmuje dosłownie sekundę. Wybór opcjonalnych akcesoriów jest naprawdę szeroki: wózek Start M2 Effect można wyposażyć w podnoszone podnóżki, oparcie z regulowanym kątem pochylenia lub wąs antywywrotny dla zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa. Twój opiekun ucieszy się z uchwytów z regulacją wysokości lub stopki do przechyłu ułatwiającej pokonywanie stopni. Dla uzyskania specjalnych efektów wizualnych dostępne są trzy atrakcyjne kolory ram.
Zalecenia
 
 Podstawowe: geriatria
Uzupełniające: amputacja kończyn dolnych, choroby reumatyczne, deficyty neurologiczne (SM, choroba Parkinsona)